על המערכת

GrowTime פתרון מושלם לבעלי עסקים ונותני שירות

כיום, בעלי עסקים משתמשים במספר מערכות במקביל לצורך ניהול ושיווק העסק שלהם וחלקם אף נאלצים לעשות שימוש באמצעים ידניים ומיושנים מאוד.

ניהול עסק בשיטה זאת מסרבל מאוד את העבודה, מוריד את היעילות ולעיתים קרובות גם מקשה על בעל העסק להגיב למצבים או ללקוחות בזמן אמת.

מערכת Growtime משנה את התמונה!

המערכת המתקדמת, מאפשרת לבעלי עסקים ולנותני שירותים לנהל את כל העסק, מרגע המפגש עם לקוחות פוטנציאלים דרך ניהול לקוחות ושימור לקוחות קיימים ועד לניהול תדמית העסק ברשתות החברתיות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה כוללת המערכת

Growtime נותנת לבעל העסק כלי שיווק להגדלת החשיפה והגדלת מאגר הלקוחות על ידי מערכת פרסום מתקדמת המייצרת ומנהלת לידים.
התמחות זו מאפשרת לנו:
- הגדלת התנועה ב 50% יותר לידים באותו התקציב!
- חיסכון של מעל 50% מעלויות ניהול קמפיין קידום ממומן.

  • מערכת CRM חכמה מאפשרת לבעל העסק לנהל את הקשר שלו עם הלקוחות מגדילה הכנסות ומחזקת את מערכת היחסים עם לקוחות קיימים.
  • המערכת מעדכנת בזמן אמת את בעל העסק ואת הלקוחות שלו ומאפשרת לנהל יומן פגישות הכוללת תזכורות, התראות ופעולות רבות נוספות.
  • בעל עסק הרוצה לאפשר ללקוחות שלו לרכוש את המוצרים שלו ברשת מקבל מענה מושלם כאן ב - Growtime עם חנות אונליין הכוללת קטלוג מוצרים עשיר ומגוון אפשרויות תשלום.
  • חוות דעת חיוביות, קידום העסק וניהול כלל הרשתות החברתיות, הכל נעשה ממקום אחד ומקל על בעל העסק לשמור על קשר רציף עם הלקוחות הקיימים שלו וחזק את התדמית שלו בקרב לקוחות פוטנציאלים.
  • תדמית העסק מקבלת ב Growtime חיזוק משמעותי עם אתר חדשני ומעוצב שתוכנן במיוחד כך שיגביר את יכולת המרת העסק מלקוחות פוטנציאלים ללקוחות בפועל.
  • מגוון הכלים העצום ש Growtime מעניקה לבעלי העסקים, מחזקת את תדמית העסק, חוסכת הרבה כסף ומאפשרת ניהול יעיל קל ופשוט.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של Growtime, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום ולעשות את הצעד הראשון בדרך להטמעת המערכת החדשנית והיעילה בעסק שלכם.